Kokybė - mūsų prioritetas

Būdami rinkos lyderiai nuolat tobuliname savo darbą, diegiame saugių gaminių ir jų kokybės valdymo sistemas, įgyvendiname novatoriškas idėjas. Mūsų prioritetai – stabili gaminių kokybė, jų sauga ir aukšta higienos kultūra.

Kokybę kontroliuojame kiekviename žingsnyje – nuo žaliavų įsigijimo iki gaminių pristatymo klientams.
Duoną gaminame moderniausiais įrenginiais, pagamintais garsių pasaulio duonos įrangos gamintojų: „Werner Pfleiderer“, „Diosna“, „Hartmann“, „Ipeka“, „Rademaker“, „Benier“, „Alfa Laval“ ir kitų.


„Vilniaus duona” yra bene vienintelė duonos gamintoja šalyje, turinti Vieningo požiūrio į maisto saugą sertifikatą FSSC 22000. Sertifikatas patvirtina, kad bendrovė kokybę kontroliuoja kiekviename žingsnyje – nuo žaliavų įsigijimo iki gaminių pristatymo klientams.

Taip pat UAB „Vilniaus duona“ yra įdiegusi Kokybės vadybos sistemą, atitinkančią ISO 9001:2008 standarto reikalavimus. Šio standarto reikalavimų atitikimą įrodantis sertifikatas pagrindžia, kad įmonėje esanti Kokybės vadybos sistemos yra veiksminga.

Siekiame, kad ant Jūsų stalo visuomet patektų šviežia ir kokybiška duona. Mums svarbi kiekvieno iš Jūsų nuomonė. Laukiame Jūsų atsiliepimų nemokamu kokybės telefonu 8 800 20004 arba el. paštu: kokybe@vduona.lt