Kokybė - mūsų prioritetas

Būdami rinkos lyderiai nuolat tobuliname savo darbą, diegiame saugių gaminių ir jų kokybės valdymo sistemas, įgyvendiname novatoriškas idėjas. Mūsų prioritetai – stabili gaminių kokybė, jų sauga ir aukšta higienos kultūra.

Kokybę kontroliuojame kiekviename žingsnyje – nuo žaliavų įsigijimo iki gaminių pristatymo klientams.
Duoną gaminame moderniausiais įrenginiais, pagamintais garsių pasaulio duonos įrangos gamintojų: „Werner Pfleiderer“, „Diosna“, „Hartmann“, „Ipeka“, „Rademaker“, „Benier“, „Alfa Laval“ ir kitų.


„Vilniaus duona” yra bene vienintelė duonos gamintoja šalyje, turinti Vieningo požiūrio į maisto saugą sertifikatą FSSC 22000. Sertifikatas patvirtina, kad bendrovė kokybę kontroliuoja kiekviename žingsnyje – nuo žaliavų įsigijimo iki gaminių pristatymo klientams.

Taip pat UAB „Vilniaus duona“ yra įdiegusi Kokybės vadybos sistemą, atitinkančią ISO 9001:2008 standarto reikalavimus. Šio standarto reikalavimų atitikimą įrodantis sertifikatas pagrindžia, kad įmonėje esanti Kokybės vadybos sistemos yra veiksminga.

2017- aisiais metais UAB “Vilniaus duona” yra numačiusi investuoti į Panevėžio kepyklos energijos resursų taupymo projektą, išmetamos šilumos efektyvesnį rekuperavimą, šviestuvų keitimą į LED, apšvietimo automatizavimą bei energijos apskaitos ir monitoringo sistemą. Sistemą sudarytų dvejos dalys: elektros, šilumos, garo bei dujų apskaitos prietaisai atskirose technologinėse linijose, bei pastatų inžinerinėse sistemose su duomenų perdavimo galimybe. Taip pat speciali kompiuterinė programa su reikiamomis komunikacijomis duomenų surinkimui ir apdorojimui. Sistema, kaip įrankis, leis stebėti bei analizuoti energijos suvartojimą pagal įrangos grupes bet kuriuo periodu, ieškoti naujų taupymo šaltinių, kurti bei realizuoti priemonių planus energijos kaštų mažinime.


Siekiame, kad ant Jūsų stalo visuomet patektų šviežia ir kokybiška duona. Mums svarbi kiekvieno iš Jūsų nuomonė. Laukiame Jūsų atsiliepimų nemokamu kokybės telefonu 8 800 20004 arba el. paštu: kokybe@vduona.lt