Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.
Sutinku
Grįžti į naujienas

Apdovanojimas už gražiausią pakuotę

Apdovanojimas už gražiausią pakuotę

Pernai, už eksporto prekės ženklą “Breadberry” apdovanojimą pelniusi “Vilniaus duona”, šiais metais atidavė duoklę Lietuvai ir Nacionaliniuose Pakuotės apdovanojimuose už “Lietuviškos  bemielės” duonos pakuotės dizainą įvertinta trečiąja vieta paruoštų produktų kategorijoje.

Išskirtinis sprendimas – duona, supakuota į dėžutę su rankenėle, buvo “Vilniaus duonos” ir “DS Smith Packaging” bendras projektas, po kurio prie galutinio pakuotės įvaizdžio prisidėjo pakuočių dizaino agentūra “Etiquette”. Pakuotės pagrindinė žinutė – duonos kelias, kurį įtakoja gamta, žmogaus darbas, laukimas. Ypatingoje pakuotėje – ypatinga ir duona: bemielė, tradicinė, 100proc. ruginė duona – tai Lietuvos pasididžiavimas, autentiškumo simbolis, reprezentuojantis mūsų šalį, kaip išskirtinį kraštą, su unikaliu paveldu.


Susijusios naujienos: