Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.
Sutinku

Kokybė - mūsų prioritetas

Būdami rinkos lyderiai nuolat tobuliname savo darbą, diegiame saugių gaminių ir jų kokybės valdymo sistemas, įgyvendiname novatoriškas idėjas. Mūsų prioritetai – stabili gaminių kokybė, jų sauga ir aukšta higienos kultūra.

Kokybę kontroliuojame kiekviename žingsnyje – nuo žaliavų įsigijimo iki gaminių pristatymo klientams.

„Vilniaus duona” kokybės valdymą grindžia kepyklose įdiegta maisto saugos vadybos sistema pagal visuotinio maisto saugos standarto (BRCGS) 8-os versijos reikalavimus.

2017 metais mūsų kepykla Vilniuje, o 2018 metais ir kepykla Panevėžyje gavo BRCGS sertifikatą. Į jį pretenduojančios bendrovės privalo užtikrinti ne tik nepriekaištingą gamybos grandinės veikimą, bet ir prisiimti įsipareigojimą nuolat investuoti į procesų tobulinimą bei darbuotojų gerovę bei mokymąsi.

Visuotinio maisto saugos kokybės standarto (BRCGS) reikalavimų atitikimą įrodantis sertifikatas pagrindžia, kad įmonėje esančios Kokybės vadybos sistemos yra veiksmingos.

Siekiame, kad ant Jūsų stalo visuomet patektų šviežia ir kokybiška duona. Mums svarbi kiekvieno iš Jūsų nuomonė. Laukiame Jūsų atsiliepimų nemokamu kokybės telefonu +370 800 20004 arba el. paštu: kokybe@vduona.lt