Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.
Sutinku
Grįžti į naujienas

Mažiau sunaudojamo popieriaus – daugiau medžių

Mažiau sunaudojamo popieriaus – daugiau medžių

Mes savo veikloje nuolat siekiame mažinti gamtai daromą poveikį, todėl Vilnių nusprendėme paversti dar žalesniu miestu. Spalio viduryje sostinės „Ozo parke“ įmonės darbuotojai pasodino 20 ąžuolų. Būtent tiek medžių būtų prireikę pagaminti popieriui, kurį „Vilniaus duona“ sutaupė per 2016 m.

Įvertinę, kiek per praėjusius metus pavyko sumažinti sunaudojamo popieriaus apimtis, priėmėme sprendimą pasirinktoje vietoje simboliškai pasodinti tiek medžių, kiek jų būtų prireikę sutaupyto kiekio gamybai. Suskaičiavus 2016 m. rezultatus, paaiškėjo, kad mums pavyko išgelbėti 20 medžių. Būtent tiek jų, padedant viešajai įstaigai „Vilniaus miesto parkai“ ir buvo pasodinta sostinėje.

Medžių sodinimo akcija visų pirma siekta įprasminti popieriaus taupymo iniciatyvą ir paversti miestą švaresniu bei žalesniu. Tačiau tuo pačiu ji tapo puikia motyvacija ir galimybe darbuotojams susitelkti, pabūti kartu.

Sprendimas, kur turėtų būti sodinami ąžuolai, priimtas surengus specialų darbuotojų balsavimą. Iš pradžių pasirinktas miestas. Darbuotojams nutarus, kad tai turėtų būti Vilnius, kartu išrinkta ir konkreti jo vieta.

„Ozo parko“ kandidatūra laimėjo neatsitiktinai. Tai besikurianti gyvenvietė, kuriai dar trūksta jaukumo, kurį ir gali suteikti medžiai. Planuojamame, kad šalia vietos, kurioje pasodinti ąžuolai, artimiausioje ateityje turėtų atsirasti dar daugiau poilsiui skirtų erdvių.

 


Susijusios naujienos: