Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.
Sutinku
Grįžti į naujienas

Naujiena! TOSTE Deli – kvietinė duona kepama ir su ruginiu, arba avižiniu raugu!

Naujiena! TOSTE Deli – kvietinė duona kepama ir su ruginiu, arba avižiniu raugu!

Nauja “Toste Deli” – ypatingai dienos pradžiai. Kvietinė duona, kepama su ruginiu arba avižiniu raugu, išsiskiria savo forma, skoniu ir aromatu.

Kūrybiški raugo ir miltų deriniai – sveikesniems pasirinkimams

Nauji gaminiai papildė vartotojų pamėgtą „Toste“ duonų šeimą, kuriai nuo šiol priklauso jau šeši gaminiai. Rinkoje ką tik pasirodžiusią kvietinę duoną su ruginiu raugu ir kvietinę duona su avižiniu raugu gamintojai paženklino „Toste Deli“ prekės ženklu.

Patogesnės pakuotės – dinamiškiems vartotojams

Naujoji duona yra parduodama mažesnėse pakuotėse, nes būtent tokio patogaus kiekio labiausiai pageidauja tikslinė vartotojų grupė. Kuriant „Toste Deli“ ženklu paženklintas duonas atlikta vartotojų apklausą,  parodė, kad mažesnį pakuotės ir riekelės dydį teigiamai vertina net 93 proc. respondentų. Rezultatai atitinka „Toste Deli“ vartotojo portretą – šios kvietinės duonos su raugu pritaikytos moderniems individualistams, kurie net šeimoje vertina laisvę rinktis sau artimiausią skonį, taip pat tiems, kurie nepaliauja ieškoti sveikų kasdienių malonumų ir mėgaujasi netikėtais, ypatingais skonių deriniais

Naujoji „Toste DELI“ – prabanga kiekvieną dieną

  • Išraiškingo skonio ir kvapo kvietinė duona su  kvietiniu arba ruginiu raugu;
  • Be pridėtinio cukraus;
  • Maža ir patogi 280g pakuotė, tinkanti mažoms šeimoms ir mažiau vartojantiems duonos.
  • Sveikesnis kvietinės duonos pasirinkimas

 

 


Susijusios naujienos: