Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.
Sutinku
Grįžti į naujienas

Mūsų kepyklos įvertintos itin aukštais balais (AA) pagal BRCGS kokybės standartą

Mūsų kepyklos įvertintos itin aukštais balais (AA) pagal BRCGS kokybės standartą

Kas yra BRCGS?
BRCGS yra žinoma visame pasaulyje kaip sertifikuojama Visuotinė maisto saugos vadybos sistema, kurios įdiegimo ir nuolatinio gerinimo principai pripažįstami pasauliniu GFSI (The Global Food Safety Initiative) lygmeniu.

Kodėl renkamės BRCGS?
Reikalavimai maisto saugai vis didėja. Pirkėjai ir valdžios institucijos vis primygtiniau reikalauja, kad vartojamas maistas būtų itin kokybiškas ir saugus.

Kokia nauda?
BRCGS yra garantas, kad gamintojas itin atidžiai renkasi žaliavas, užtikrina sklandžiai veikiančią produktų tiekimo liniją, turi kompetentingą ir nuolat tobulėjančią komandą. BRCGS maisto saugos standartas laikomas vienu griežčiausių visame pasaulyje, kurio sertifikavimo procesas grindžiamas trečios šalies auditais. Sertifikatas suteikiamas tik tiems gamintojams, kurie geba užtikrinti nuolatinę produktų kokybę ir saugą.


Susijusios naujienos: