Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.
Sutinku
Grįžti į naujienas

UAB „Vilniaus duona” tvariausių Lietuvos įmonių sąraše

UAB „Vilniaus duona” tvariausių Lietuvos įmonių sąraše

Lietuvos gyventojų vertinimu „Vilniaus duonos“ prekės ženklas didžiausiame Europos nepriklausomame prekės ženklų tyrime maisto ir gėrimų kategorijoje suprantamas kaip 4-asis tvariausias Lietuvoje, o bendrame visų prekės ženklų sąraše – 11-asis.

Tvarus prekės ženklo indeksas – tai didžiausias Europoje nepriklausomas prekės ženklo tyrimas, kuriame pagrindinis dėmesys skiriamas tvarumui. Tyrimas matuoja ir analizuoja, kaip tvarumas veikia prekės ženklą, komunikaciją ir verslo plėtrą. Tyrimą apima daugiau nei 1 400 prekės ženklų ir daugiau nei 58 000 suinteresuotų verslo subjektų visoje Europoje.

Tyrimas atliekamas kasmet nuo 2011 m. vartotojų (B2C) ir 2017 m. sprendimų priėmėjo (B2B) požiūriu. Be metinio reitingo ir oficialios ataskaitos, tyrimas pateikia pritaikytas tvarumo įžvalgas ir strategines rekomendacijas.

 


Susijusios naujienos: