Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.
Sutinku
Grįžti į naujienas

“Vilniaus duona” apyvarta 2016-aisiais augo

“Vilniaus duona” apyvarta 2016-aisiais augo

„Vilniaus duona“ pardavimai praėjusiais metais pakilo beveik 7% ir pasiekė 31,7 mln. Eur. Pajamas labiausiai augino skrudinimui skirtos duonos gaminiai bei juoda duona.

Skrudintos duonos kategorijos gaminių pardavimai pernai išaugo 28% ir beveik pasiekė 7 mln. Eur. Juodos duonos gaminių parduota už beveik 6 mln. Eur arba 11% daugiau nei per 2015 m. Juodos duonos su grūdais bei sėklomis pardavimai pernai sudarė 3 mln. Eur, o tai yra 16% daugiau nei 2015 m.

„Išaugusio susidomėjimo sveika gyvensena tendenciją stebime jau nebe pirmus metus. Rinkdamiesi duoną, pirkėjai ieško gaminių su grūdais ir sėklomis ar iš speltos miltų, kuri puikiai tinka visavertei mitybai. Toliau populiarėja ir ruginiai gaminiai – tai vis auganti duonos kategorija“, – sako Gražvydas Jukna, įmonės komercijos direktorius.

Įmonė sustiprino pozicijas ir užsienio rinkose. 2015-aisiais eksportas sudarė 5% bendrovės apyvartos, o 2016 m. – jau 8%.

„Vilniaus duona“ prognozuoja, kad pardavimai turėtų augti ir šiais metais. Planuojama, kad 2017 m. jie turėtų didėti apie 3%.


Susijusios naujienos: