Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.
Sutinku
Grįžti į naujienas

„Vilniaus duona“ – mylimiausia įmonė 2016

„Vilniaus duona“ – mylimiausia įmonė 2016

Projektas „Aš myliu savo įmonę – ketvirtus metus Lietuvoje organizuojama socialinė iniciatyva verslui. Kiekvienais metais projektas suburia vis gausesnį dalyvaujančių įmonių būrį. Analogų Lietuvoje neturinčio konkurso metu visų Lietuvos įmonių darbuotojai turi unikalią galimybę viešai išreikšti meilę savo kompanijai videofilmukais.

Projekto tikslas – stiprinti Lietuvos įmonių mikroklimatą, gerinti darbuotojų ir darbdavių santykius, ugdyti darbuotojų lojalumą ir komandinę dvasią. Šis projektas skatina prisijungti ne tik darbuotojus, bet ir darbdavius į smagią akciją, taip pat – parodyti visuomenei vidinę organizacijos kultūrą, puoselėjamas vertybes ir kuriamas įmonės tradicijas.

Projekto idėja gimė Prancūzijoje, kur sėkmingai startavo bei didelio vietinės ir tarptautinės žiniasklaidos dėmesio sulaukė iniciatyva „J’aime Ma Boîte” (liet. „Aš myliu savo kompaniją“). Ši akcija įgyvendinama minint tarptautinę Europos įmonės dieną.

Po beveik penkis mėnesius trukusio konkurso – paaiškėjo mylimiausios 2016 metų įmonės, tarp kurių – ir “Vilniaus duona”.

Darbuotojai, dalyvaujantys projekte „Aš myliu savo įmonę“, pergalės siekė įvairiai: atskleidė ne tik kasdienybę, kurioje netrūksta humoro ir šypsenų, bet ir pasiryžo atlikti šuolį parašiutu. „Ketvirtus metus iš eilės organizuojamas projektas kasmet suburia darbuotojus ir darbdavius į smagią akciją – kviečia išreikšti meilę savo įmonei ir kovoti dėl mylimiausios įmonės vardo. Daugelis įmonių dalyvauja jau keletą metų iš eilės, tai dar kartą parodo, jog projekto tikslas nėra vien tik nugalėti, tai jau tampa tradicija. Norime padėkoti visiems dalyviams už būvimą kartu“, – sakė projekto iniciatorės, Lietuvos verslo konfederacijos (LVK) prezidentas Valdas Sutkus.

Dalyviai varžėsi penkiose kategorijose pagal įmonės dydį: XS, S, M, L ir XL.

L kategorijoje nugalėtojais tapo įmonė „Vilniaus duona“. „Tai – jaudinanti akimirka. Paprastai įmonėse būna vadovai, direktoriai, o šiandien mes kalbame apie meilę. Mano galva, tai yra visa ko pagrindas, visai kaip šeimoje“, – sakė įmonės „Vilniaus Duona“ komercijos direktorius.

Savo darbą mylintys darbuotojai – vienas pagrindinių verslo sėkmės rodiklių!

 


Susijusios naujienos: