Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.
Sutinku
Grįžti į naujienas

„Vilniaus duonai“ – 3,1 mln. Eur vertės investicija

„Vilniaus duonai“ – 3,1 mln. Eur vertės investicija

Didžiausia šalies kepykla „Vilniaus duona“ gavo net 3,1 mln. eurų investiciją iš bendrovės savininkės „Lantmännen Unibake“. Už šiuos pinigus „Vilniaus duona“ modernizuos vieną iš kepimo linijų Vilniuje ir sukurs sąlygas naujoviškai produkcijai kurti.

Pasak „Vilniaus duonos“ marketingo vadovo Artūro Kokoškino, daugiau nei 3 mln. eurų vertės investiciją „Lantmännen Unibake“ bendrovei skyrė siekiant toliau stiprinti kepyklos pozicijas Lietuvoje. Vadovo teigimu, toks „Lantmännen Unibake“ sprendimas įrodo Baltijos šalių regiono svarbą.

„Nors „Vilniaus duona“ – lyderiaujanti kepykla Lietuvoje, ši investicija taps reikšminga priemone siekiant dar labiau padidinti mūsų konkurencingumą. Jau planuojame vienos iš linijų kepykloje Vilniuje modernizavimo procesus – taip padidinsime kepyklos efektyvumą ir galėsime sumažinti darbo bei energijos sąnaudas“, – sako A. Kokoškinas.

Be to, modernizuota kepyklos linija bendrovei „Vilniaus duona“ taip pat leis kurti naują produkciją – tokią, kokios iki šiol kepti Lietuvoje bendrovei nebuvo įmanoma.

„Naujuosius gaminius ketiname pristatyti ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Baltijos šalyse – juos tieksime ir Latvijos kepyklai „Hanzas Maiznica“ bei Estijos „Leibur“, – sako A. Kokoškinas.

Anot bendrovės marketingo vadovo, ambicingus planus kepyklai diktuoja besikeičiantys vartotojų poreikiai – norint pateisinti vartotojų lūkesčius, bendrovė turi nuolat tobulinti ir plėsti siūlomą gaminių asortimentą.


Susijusios naujienos: