Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.
Sutinku
Grįžti į naujienas

„Vilniaus duonos“ gaminama „Toste“ duona triumfavo metų gaminio rinkimuose

„Vilniaus duonos“ gaminama „Toste“ duona triumfavo metų gaminio rinkimuose

Didžiausios duonos kepyklos Baltijos šalyse „Vilniaus duona“ gaminama, skrudinimui skirta sumuštinių duona „Toste“ iškovojo aukso medalį „Lietuvos metų gaminio 2015“ rinkimuose Duonos, konditerijos ir kitų maisto produktų kategorijoje. Kasmetinį konkursą organizuoja Lietuvos pramonininkų konfederacija.

Medalį „Vilniaus duonos“ gaminiui suteikė apdovanojimų komisija, apibendrinusi degustavusių ir analizavusių gaminius ekspertų išvadas. Maisto produktų vertinimo kriterijai, į kuriuos atsižvelgė ekspertai, buvo skonis, kokybė, produkto maistinė ir biologinė vertė bei higieninės savybės, naujų technologijų ir žaliavų panaudojimas gamyboje, technologinės produkto savybės bei tautinio kulinarinio paveldo saugojimas.

Skrudinimui skirta „Toste“ duona parduodama 500 g pakuotėse riekelėmis. Ši duona kepama nuo 2010 m., o 2015 m. įrengus naują „Vilniaus duonos“ kepyklą ji buvo pradėta kepti Lietuvoje. „Toste“ duonos sudėtyje tik aukščiausios kokybės ingredientai, nėra jokių priedų ar konservantų.

„Sumuštiniams skirtą duoną kepti pradėjome vieni pirmųjų Lietuvoje ir labai vertiname tai, kad mūsų ilgametis darbas buvo įvertintas prestižiniu apdovanojimu. Ši duona yra gerai žinoma ir populiari visoje šalyje, ir mes didžiuojamės savo meistrais, sukūrusiais puikaus skonio receptūrą“, – sako „Vilniaus duonos“ komercijos direktorius Gražvydas Jukna.

„Nielsen“ duonos rinkos tyrimo duomenimis, skrudinimui skirtos duonos kategorijoje „Vilniaus duona“ jau ne pirmus metus išlaiko lyderio poziciją. „Vilniaus duona“ pagal pardavimus šioje kategorijoje šių metų rugpjūčio-rugsėjo mėnesiais turėjo 47,3 proc. rinkos. Sumuštinių duonos kategorijoje duona „Toste“ taip pat pirmauja. „Vilniaus duonos” duomenimis, per 11 mėnesių „Toste” šeimos pardavimai augo 20 proc., lyginant su tuo pačiu laikotarpiu praėjusiais metais.

Konkursu „Lietuvos metų gaminys“ Lietuvos pramonininkų konfederacija siekia skatinti Lietuvos gamintojus kurti aukštos kokybės produkciją, galinčią konkuruoti Lietuvos bei užsienio rinkose, informuoti vartotojus apie galimybę įsigyti patikimą, kokybišką, aplinkai draugišką ir visais požiūriais saugų lietuvišką gaminį, skatinti Lietuvos žmones rinktis lietuvišką prekę.

UAB „Vilniaus duona“ yra didžiausia duonos kepykla Baltijos šalyse ir rinkos lyderė Lietuvoje. Įmonės asortimentą sudaro daugiau nei 80 pavadinimų duonos gaminių. „Vilniaus duona“ priklauso kepimo įmonių lyderei Suomijoje ir Baltijos šalyse „Vaasan Oy“, kuri yra įmonių grupės „Lantmännen“, veikiančios žemės ūkio, įrengimų, energetikos ir maisto pramonėje, dalis. „Vilniaus duonos“ apyvarta 2014 m. siekė 29,7 mln. eurų.


Susijusios naujienos: