Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.
Sutinku
Grįžti į naujienas

„Vilniaus duonos“ gaminiai pripažinti vienais skaniausių Lietuvoje

„Vilniaus duonos“ gaminiai pripažinti vienais skaniausių Lietuvoje

Didžiausio duonos gamintojo Lietuvoje ir Baltijos šalyse „Vilniaus duonos“ gaminiai sulaukė pripažinimo – skrudinimui skirta „Toste Spelta“ duona ir „Sostinės“ batonas įvertinti prestižiniais „Lietuvos metų gaminio“ apdovanojimais. Kompanijos vadovai džiaugiasi, jog vertinimo komisijos dėmesio sulaukė tiek lietuviams jau labai gerai pažįstamas gaminys, tiek ir naujovė.

„Metų gaminio“ aukso medaliu apdovanota „Toste Spelta“ Lietuvos rinkoje debiutavo tik šiemet, bet jau suspėjo pelnyti pirkėjų ir komisijos simpatijas. Tai pirmoji šalyje skrudinimui skirta sumuštinių duona iš viso grūdo speltų miltų bei virtų speltų grūdų.

„Spelta – viena seniausių grūdinių kultūrų. Šią duoną sukūrėme, sujungę tūkstantmečių senumo kultūrą ir modernias duonos gamybos technologijas. Ji iš kitų gaminių ji išsiskiria įdomiu, riešutus primenančiu skoniu bei itin modernia, naujausias dizaino tendencijas atitinkančia pakuote“, – teigia „Vilniaus duonos“ marketingo direktorius Artūras Kokoškinas.

„Toste Spelta“ pasižymi ir unikaliu gamybos būdu. Iškepta duona pakuojama itin švarioje patalpoje, kurios oras išvalomas moderniais filtrais, ir yra 10 000 kartų švaresnis už tą, kuriuo paprastai kvėpuojame. Ši techologija užtikrina, kad į pakuotes patektų itin mažai mikroorganizmų, o duona ilgai išlaikytų geriausias savo savybes.

„Vilniaus duonos“ atstovai pastebi, kad augantį „Toste Spelta“ populiarumą lėmė pastaraisiais metais Lietuvoje augantis susidomėjimas sveika mityba, tuo pačiu ir sveikesnių duonos gaminių poreikis.

Aukšto konkurso komisijos įvertinimo sulaukė ir nuo 1990 m. kepamas „Sostinės“ batonas – jis buvo apdovanotas „Metų gaminio“ sidabro medaliu.

„Sostinės“ batonas jau ne vienerius metus yra vienas mėgstamiausių mūsų asortimento gaminių, ir aukščiausių įvertinimų sulaukia beveik kasmet. Labai džiugu, kad jau 25 metus pirkėjai vertina šio batono kokybę ir tradicinį skonį“, – sako A. Kokoškinas.

Apdovanojimus už skaniausius gaminius kasmet gaunanti „Vilniaus duona“ ateityje planuoja pasiūlyti vartotojams daugiau inovatyvių naujovių, kurios, tikimasi, taip pat pateks į mėgstamiausių gretas.

 

UAB „Vilniaus duona“ yra rinkos lyderė Lietuvoje ir didžiausia duonos gamintoja Baltijos šalyse. Įmonės asortimentą sudaro daugiau nei 80 pavadinimų duonos gaminių. „Vilniaus duona“ priklauso kepimo įmonių lyderei Skandinavijoje ir Baltijos šalyse „Lantmännen Unibake“, kuri yra vienos didžiausių įmonių grupių Šiaurės Europoje „Lantmännen“, veikiančios žemės ūkio, įrengimų, energetikos ir maisto pramonėje, dalis.

 


Susijusios naujienos: